OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Súťaže 2011/12

Futbal-celoslovenské kolo - 6.-8.6.2012

Dňa 6.8 sme cestovali do Nitry na celoslovenské finále v malom futbale mladších dievčat, školský pohár 1.ročník 10 dievčat Bruníková Bianka, Jurčáková Terézia, Babečková Simona, Juščáková Beáta, Holujaková Emma, Bjaloňová Beáta, Straková Mária, Straková Martina, Kuklová Klaudia, Tomašáková Veronika. Vo štvrtok sme hrali zápasy Mútne:Bardejov 1:0, Mútne: Šurany 2:2, Mútne: Piešťany 3:1 čo nám zabezpečilo 7 bodov a postúpili sme do štvrťfinále, ktoré nás čakalo v piatok. V tento deň nás prišiel povzbudiť aj p. starosta - M. Murín, ktorý spolu s rodičovským združením prispel na reprezentáciu za čo veľmi pekne ďakujeme! Náš súper v piatok bol favorit celého turnaja a to dievčatá zo Spišskej Novej Vsi, ktoré nás porazili 0:3. Získali sme úžasné 5.miesto. Dievčatá mali počas turnaja rôzne futbalové aktivity a súťaže s futb.loptami, nezabudnuteľné stretnutie s futbalistom Milanom Stochom, ktorý im rozdával podpisy. Na záver vyhodnotil stretnutie prezident SFZ Ján Kováčik a zastupujúci generálny riaditeľ sekcie štátnej starostlivosti o šport Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Ladislav Čambal.

Malý futbal - 11. a 15. 05.2012

Mladšie žiačky pokračovali vo víťazstvách.... Po regionálnom 1. mieste vyhrali na krajskom kole opäť 1. miesto, z ktorého pokračujú na celoslovenské kolo do Nitry. Blahoželáme!!! laugh

Slávik Slovenska - 10.05.2012

Okresné kolo v speváckej súťaži ľudových piesní sa konalo v kúlturnom dome v Rabči. Našu školu reprezentovali dvaja žiaci.

Oravské spievanky - 12.04.2012

V Dome kultúry Nižná sa dňa 12.4. konala súťažná prehliadka detského hudobného folklóru Oravské spievanky 2012.

Mútňanček nás úspešne reprezentoval v podaní sólistov v hre na heligónku- Vladislav Kukla a Marek Kšenzulák, v sólovom speve reprezentoval Ján Jozefiak a v závere podujatia vystúpil Mútňanček so svojím programom Veselosť, veselosť.

Veľkonočný stolnotenisový turnaj - 29.-30.03.2012

Vo štvrtok sa na veľkonočnom turnaji stretlo proti sebe 15 chlapcov, a v piatok sa do súťaže zapojilo 10 dievčat. Výsledky vidíte v tabuľke:

Chlapci Diievčatá
1. miesto D.Veselovský (9.B) B. Bruníková (7.B)
2. miesto P. Kapičák (7.B) S. Babečková (7.B)
3. miesto K. Kozaňák (7.B) I. Judiaková (8.B)
4. miesto S. Kosmeľ (9.B) V. Tomašáková (6.A)

Slávik Slovenska - 27.03.2012

V školskom kole súťaže v speve v I. kategórii (pre 1.-3. ročník) sa na 1.mieste umiestnila Beáta Blažeňáková, na 2.mieste Bianka Jurčáková a na 3.mieste Adela Bugajová.

Výsledky Slávika pre 4.-9. ročník v II.kategórii - 1.miesto Matúš Zavodančík, 2. miesto Alexandra Jurčáková a 3.miesto Barbora Veselovská a Vendelín Karliak

V poslednej III.kategórií sa 1. miesto - neudelilo, na 2. mieste skončil Ján Jozefiak a 3.miesto obsadila Simona Babečková a Andrea Strakuľáková.

Stolný tenis - 23.-24.03 2012

V rámci týždňa boja proti rasizmu sa konala súťaž v stolnom tenise vo švorhrách u chlapcov aj dievčat. U chlapcov sa stretlo proti sebe 11 dvojíc a u dievčat päť. Tu sú výsledky:

Chlapci

Semifinále:       E. Holubjak (8.A) a M. Malák (8.A) - A. Veselovský (7.B) a P. Kapičák (7.B)     2:1

D. Veselovský (9.B) a K. Kozaňák (7.B) - J. Bulák (9.A) a M. Plechár (7.B)       2:0

O 3.-4. miesto: A. Veselovský a P. Kapičák - J. Bulák a M. Plechár                                         3:0

Finále:                 D. Veselovský a K. Kozaňák - E. Holubjak a M. Malák                                     3:0

Stolný tenis - 11.01 a 17.01 2011

V obvodovom kole v stolnom tenise chlapcov, ktoré sa konalo 11. januára prehrali naži žiaci nad Cirkevnou ZŠ 4:1. Podobne dopadli aj dievčatá, keď 17.01 nad Cirkevnou ZŠ prehrali 4:3, no napriek prehre postupujú na okresné kolo, ktoré sa bude konať 31. januára 2012.

Najtalentovanejšia trieda

Tretí ročník súťaže o najtalentovanejšiu triedu začal 12.10 spevom a pokračovalo hrou na hudobnom nástroji, tancom, kreslením, modelovaním, či písaním básne. Celá súťaž sa ukončila moderovaním. Na 1.mieste s počtom bodov 32 sa umiestnila 3.A spolu s 9.A triedou, ktorých čaká deň voľna. Gratulujeme!!!

Tanec

Hra na nástroji

Spev

Moderovanie

Súťaž Bobor - 8.-11.11.2011

100 žiakov našej školy sa zúčasnilo súťaže Bobor, v ktorej si overili svoje vedomosti týkajúce sa informatiky a svoje logické myslenie. Súťažili v troch kategóriách:

Bobríci: 3.-4. ročník ZŠ  8. novembra 2011,

Benjamíni: 5.-7. ročník ZŠ, 11. novembra 2011,

Kadeti: 8.-9. ročník ZŠ, 10. novembra 2011.

Malý futbal - mladšie žiačky - 14.10.2011

Mladším žiačkam sa podarilo zvíťaziť v obvodovom kole 7:0 proti žiačkam z Or. Veselého. Dievčatá postúpili do okresného kola, kde opäť vysoko zvíťazili 10:0 nilen proti Námestovu (Slnečná) ale aj 10:0 proti CZŠ Sihelné čím postúpili na krajské kolo. Gratulujeme a držíme palce!!! laugh

Futbalový zápas medzi uč. a 9-tačkami

Tento rok sa učiteľkám podarilo v prípravnom zápase vyhrať nad deviatačkami, keď po remíze 2:2 sa im podarilo v penaltach streliť víťazný gól.